Lecznica Weterynaryjna Erjot

erjot lecznica weterynaryjna jelenia gora
Chirurgia i Ortopedia

Chirurgia i Ortopedia

Wykonujemy szereg zabiegów chirurgicznych:

1. chirurgia miękka – zabiegi w obrębie jamy brzusznej i klatki piersiowej – usuwanie ciał obcych z jam ciała – chirurgia oka – endoskopia – zabiegi cesarskiego cięcia

2. chirurgia ortopedyczna – zespolenia kości – rekonstrukcje wiązadeł kolana w tym najnowszą metodą TTA Rapid, – chirurgiczne leczenie dysplazji

3. chirurgia urazowa

choroby wewnętrzne zwierząt - diagnoza klinika weterynaryjna

Choroby wewnętrzne

Zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób wewnętrznych takich jak – choroby układu pokarmowego, w tym zapalenie trzustki oraz choroby wątroby – choroby układu oddechowego, w tym zapad tchawicy, zapalenie płuc/ opłucnej. -choroby układu moczowego, w tym niewydolność nerek i zapalenia pęcherza -choroby hormonalne w tym cukrzyca, niedoczynność tarczycy, nadczynność kory nadnerczy – choroby autoimmunologiczne w tym plazmocytarne zapalenie dziąseł, pęcherzyca liściasta

Laborotarium

Posiadamy najnowszy sprzęt medyczny do badania krwi, moczu i kału. Na miejscu wykonujemy badania: – morfologia i biochemia krwi – stężenie hormonów we krwi – poziom elektrolitów we krwi – badanie rozmazów krwi – lipazy swoistej (niezbędnej do diagnozowania zapaleń trzustki), – pełne badanie moczu – w tym badanie osadu, UPC oraz biochemiczne – badanie cytologiczne – biopsja cienkoigłowa – pobieranie i ocenianie wymazów – badanie włosa, trichogram – kompleksowe badanie kału

neurologia dla zwierząt

Neurologia

Doświadczenie naszych Lekarzy zajmujących się neurologią pozwala na dokładne rozpoznanie i umiejscowienie chorób o podłożu neurologicznym. Jest to niezbędny proces przed dalszą diagnostyką i leczeniem chorób.

Kardiologia

Podobnie jak ludzie zwierzęta również chorują na serce które może powodować wiele niepokojących objawów, w związku z czym niezbędna jest diagnostyka kardiologiczna. W naszej lecznicy oferujemy Państwu konsultacje kardiologiczne i wykonanie badań (ECHO serca,EKG i RTG klatki piersiowej)

profilaktyka i leczenie zwierzat

Profilaktyka i leczenie ogólne

Aby Twój Pupil cieszył się zdrowym i długim życiem zachęcamy do regularnych wizyt, szczepienia, odrobaczania oraz zabezpieczania przeciw pasożytom skórnym.

Porady behawioralne

Porady behawioralne

Mają Państwo problemy z zachowaniem agresywnym, czy też bojaźliwością waszego pupila? Nie jesteście w stanie poradzić sobie z nadmiarem energii zwierzaka? Serdecznie zapraszamy do umówienia się z na konsultację z naszym Behawiorystą. Chętnie doradzi i nakieruje Państwa jak radzić sobie z niepożądanymi zachowaniami waszych czworonogów.

anestezjologia dla zwierząt

Anestezjologia

Rodzaj i sposób znieczulenia dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta. Dysponujemy zarówno znieczuleniem wziewnym jak i infuzyjnym. Podczas zabiegu Państwa Pupil jest podłączony do kardiomonitora, pulsoksymetru oraz jest zaintubowany. Pozwala nam to na bezpieczne przeprowadzenie każdej operacji.

Diagnostyka obrazowa

Posiadamy wysokiej klasy urządzenie USG z Dopplerem oraz cyfrowy aparat RTG, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszego specjalisty radiologi weterynaryjnej tworzą nieocenioną pomoc w diagnostyce złamań, urazów i chorób wewnętrznych.

wizyty domowe weterynarza - Jelenia Góra i okolice

Wizyty domowe

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym Nasi lekarze mogą pojawić się u Was w domu.

Dermatologia dla zwierząt

Dermatologia

W trosce o komfort i zdrowy wygląd Twojego Pupila zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie w zakresie dermatologi i alergologi.
stomatologia dla zwierząt Jelenia Góra

Stomatologia

Profesjonalne zabiegi stomatologiczne polegające na usunięciu ultradzwiękami kamienia nazębnego, radiologicznej ocenie korzeni i ekstrakcji chorych zębów.
Leczenie zwierząt egzotycznych i gryzoni

Leczenie zwierząt egzotycznych i gryzoni

Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką, leczeniem oraz zabiegami chirurgicznymi zwierząt egzotycznych oraz gryzoni. Nie straszne są nam króliki, kawie, węże, agamy czy też żółwie. Państwa pupile zostaną otoczone możliwie jak najlepszą opieką medyczną.
profilaktyka i leczenie zwierzat

Leczenie szpitalne

Posiadamy dwa szpitale: jeden koci, drugi psi- przystosowany tak żeby zwierzęta się czuły się u nas bezpiecznie i komfortowo. Zwierzęta przebywają w pojedynczych stanowiskach zaopatrzone we własną termoregulacje (ogrzewanie podłogowe/ klimatyzacja). Nad ich zdrowiem i spokojem 24 godziny na dobę czuwa lekarz weterynarii.